Kadra na wiosnę 2019

Kadra na wiosnę 2019

5 marca 2019 Wyłączono przez Admin2

Drużyna Podlesianki na półtorej tygodnia przed inauguracja ligi zamknęła szeroką kadrę, która rywalizować będzie w rozgrywkach Klasy Okręgowej w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Liczyć ona będzie 24 osoby.

Dużych rotacji w stosunku do rundy jesiennej nie notujemy, a co najważniejsze trzon zespołu pozostał ten sam. Na wiosnę przy Sołtysiej nie zobaczymy już Gabriela Fabiana i Krzysztofa Ruszkowskiego, którzy zawiesili buty na kołku, Mateusza Góralczyka, które ze względu zdrowotnych musiał zawiesić treningi oraz Mateusza Drzymały, który najprawdopodobniej zakotwiczy w zespole Sparty Katowice. Z nowych twarzy mamy natomiast Artura Tomanka, który w sparingach pokazał, ze może być bardzo mocną postacią w bramce naszego zespołu. Po dojściu do siebie po kontuzji Piotra Wolana i pewnie troszkę później Pawła Świętka, rywalizacja o miejsce między słupkami może okazać się nad wyraz pasjonująca. Do zespołu dołączył również dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi bramkarz – Jakub Korek, który do czasu powrotu do pełnej sprawności dotychczasowych golkiperów, rywalizować będzie z Rafałem Starczewskim o miano dublera dla Artura Tomanka. 

Nowymi twarzami w naszym zespole Trenera Damiana Ostrowskiego są również promowani z drużyny rezerw – obrońca Mateusz Mueller i napastnik Sebastian Fornalski, który choć ma już debiut w meczu ligowym Klasy Okręgowej, to dopiero o tej zimy rozpoczął regularne treningi z Pierwszym Zespołem.

Kadra zespołu:

Bramkarze: Artur Tomanek, Piotr Wolan, Paweł Świętek, Jakub Korek, Rafał Starczewski

Obrońcy: Krzysztof Renner, Marcin Nawrot, Bartosz Witas, Marcin Widenka, Przemysław Żemła, Rafał Kiełbowicz, Michał Pogrzeba, Mateusz Mueller

Pomocnicy: Dawid Brehmer, Szymon Nowak, Kacper Drzewiecki, Adam Sieniawski, Adam Zając, Bartosz Nowotnik, Dariusz Kubacki, Dawid Colik, Marcin Rosiński

Napastnicy: Radosław Kaczmarczyk, Sebastian Fornalski

 

Aktualne zdjecia i dane zawodników w dziale <KADRA>

 

foto: Piotr Kucza/Foto PyK