BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI ODCHODZI Z KLUBU

BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI ODCHODZI Z KLUBU

14 czerwca 2022 Wyłączono przez Admin2

Po zakończonym właśnie sezonie ligowym w naszej drużynie nastąpi kilka zmian. W zespole z ulicy Sołtysiej nie zobaczymy już Bartłomieja Kędzierskiego, któremu z tego miejsca bardzo serdecznie dziękujemy za kapitalny czas i fantastyczne wyniki podczas jego pobytu w Podlesiance!

Popularny „Kędzier” przyszedł do Podlesianki z Niw Brudzowice w sierpniu 2020 i wystąpił łącznie w naszych barwach 62 razy w meczach ligowych, w których zdobył 43 gole! Jego dużym walorem były stałe fragmenty gry, z których nie tylko zdobywał wiele bramek, ale i zaliczał pokaźną liczbę asyst.

W sezonie 20/21 Bartek razem z zespołem Podlesianki najpierw wygrywa rozgrywki rundy zasadniczej Klasy Okręgowej, by potem zdobyć najwyższy laur w grupie mistrzowskiej, co dawało naszemu zespołowi upragniony awans na szczebel 4 Ligi!  W obu fazach rozgrywek „Kędzier” zostaje wicekrólem strzelców, ustępując jedynie występującemu w tych samych barwach klubowych – Marcinowi Rosińskiemu.

Debiutancki sezon Podlesianki w 4 lidze, to również dobry czas dla naszego skrzydłowego. Zespół realizuje wyznaczone przez rozgrywkami cele, czyli nie tylko utrzymuje się w lidze, ale i kończy sezon w górnej połówce tabeli (7 miejsce).  Kędzier w 29 meczach zdobywa 14 goli i notuje 10 asyst.

Bartłomiej Kędzierski jest wychowankiem Victorii Jaworzno, ale swój „prime time” miał w zespole GKS-u Katowice, gdzie w latach 2009-2011 zaliczył 2 występy w 1 Lidze. Grał potem w takich klubach jak: Janina Libiąż, LZS Leśnica, Górnik Piaski, Unia Ząbkowice, ponownie Victoria Jaworzno i Niwy Brudzowice.

Zawodnikowi życzymy dużo zdrowia, oraz powodzenia na nowej drodze klubowej kariery. Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek teraz nie zakotwiczy, będzie dawał kibicom dużo radości ze swoich goli i efektownej gry!  Powodzenia!

foto:Slaskisport.tv