ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA – UNIA RĘDZINY

ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA – UNIA RĘDZINY

26 sierpnia 2022 0 przez Kamil Drzeniek

Dopiero co emocjonowaliśmy się wyjazdowym spotkaniem w Radzionkowie, a już przyjdzie nam powalczyć o kolejne ligowe punkty. Tym razem u siebie podejmować będziemy Unię Rędziny, która po trzech rozegranych kolejkach ma na swoim koncie trzy oczka za zwycięstwo w pierwszej kolejce z Unią Kosztowy.

Nasi sobotni rywale w kolejnych dwóch spotkaniach schodzili z boiska pokonani, ulegając bardzo wysoko na wyjeździe Rozwojowi Katowice 1:7 a także u siebie Unii Dąbrowa Górnicza 0:2. Goście do tej pory strzelili trzy bramki w bieżącym sezonie, a łupem strzeleckim podzielili się Arkadiusz Porochnicki, Miłosz Krupa i Batosz Bąk.

Podlesianka do spotkania z Unią przystąpi bez Marcina Rosińskiego i Krzysztofa Rennera, którzy w spotkaniu z Ruchem Radzionków doznali kontuzji i z niecierpliwością czekamy na ich powrót. Kibice Podlesianki liczą na podtrzymanie strzeleckiej passy przez Jacka Jarnota, który po trzech kolejkach ma już na swoim koncie sześć trafień. Fani z Sołtysiej wyczekują również pierwszej bramki Daniela Paszka, który początek sezonu ma znakomity – były zawodnik AKS-u Mikołów zaliczył do tej pory sześć asyst, ale czeka cały czas na swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Kto wie? Może uda się już w spotkaniu z Unią.

A na samym spotkaniu będzie możliwość zakupu kiełbasy z grilla wraz ze świeżym pieczywem, za co bardzo serdecznie dziękujemy sklepowi Lewiatan (Boya Żeleleńskiego 75) a także Piekarni Adam, mieszczącej się na ulicy Uczniowskiej 40.

PODLESIANKA KATOWICE – UNIA RĘDZINY
4. KOLEJKA IV LIGA GRUPA I
UL. SOŁTYSIA 25 KATOWICE
SOBOTA, 27.08.2022r. 17:00