ZAPOWIEDŹ: VICTORIA VS PODLESIANKA

ZAPOWIEDŹ: VICTORIA VS PODLESIANKA

9 czerwca 2023 0 przez Kamil Drzeniek

W sobotnie popołudnie w Częstochowie rozegramy ostatnie spotkanie w sezonie 2022/2023. Naszym rywalem będzie zajmująca dwunastą pozycję w tabeli Victoria Częstochowa, a początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Nasz sobotni rywal to tegoroczny beniaminek, który zgromadził do tej pory 31 punktów. Częstochowianie zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym stadionie, bo przy ulicy Krakowskiej zgromadzili 20 oczek. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Piątkowski, który jedenastokrotnie pokonywał bramkarzy rywali, a tuż za jego plecami znajduje się Marcin Kowalski, zdobywca ośmiu goli dla Victorii w bieżącym sezonie.

Nasza drużyna do ostatniego meczu w tym sezonie przystąpi bez kontuzjowanych Bartosza Nowotnika, Marcela Owsińskiego i Daniela Wilczkiewicza. Za kartki zabraknie również Przemysława Żemły. Najlepszym strzelcem naszego zespołu jest Jacek Jarnot, który jutro będzie miał okazję powalczyć o koronę Króla Strzelców I Grupy IV Ligi. Nasz napastnik ma na swoim koncie 25 trafień, tracąc jednocześnie dwie bramki do liderującego w tej klasyfikacji Bartosza Nawrockiego z Ruchu Radzionków. Napastnik Ruchu dorobku strzeleckiego już nie poprawi, bo Ruch zakończył już sezon 2022/2023, a Bartosz Nawrocki w ostatnim czasie leczył kontuzję. Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

VICTORIA CZĘSTOCHOWA – PODLESIANKA KATOWICE
KOLEJKA IV LIGA GRUPA I
Sobota,10.06.2023r. 17:00
ul. Krakowska 80, 42-202 Częstochowa