PODLESIANKA KATOWICE – MKS LĘDZINY 6:0

24 lutego 2024 0 przez Kamil Drzeniek

W sparingowym spotkaniu rozgrywanym w samo południe na Rapidzie w Katowicach, Podlesianka Katowice pokonała występujący w klasie okręgowej MKS Lędziny 6:0.

To był mecz pod pełną kontrolą w wykonaniu podopiecznych Dawida Brehmera. Do przerwy nasza drużyna swoim rywalom zaaplikowała trzy gole, a do siatki trafiali kolejno Maciej Niesyto, Łukasz Grzeszczyk a także Daniel Paszek. Po zmianie stron LGKS dorzucił kolejne trzy bramki, a tym razem do siatki rywali trafiali Sebastian Kopeć, Jakub Cebulak i Adam Zając. O sobotnim sparingu szerzej o wiele szerzej opowiemy w materiałach filmowych które już niedługo na kanale Podlesianka.TV.

PODLESIANKA KATOWICE – MKS LĘDZINY 6:0 (3:0)
1:0 – Maciej Niesyto 10′
2:0 – Łukasz Grzeszczyk 38′
3:0 – Daniel Paszek 44′
4:0 – Sebastian Kopeć 55′
5:0 – Jakub Cebulak 58′
6:0 – Adam Zając 77′

PODLESIANKA I POŁOWA: Artur Tomanek (Oskar Wróbel) – Łukasz Winiarczyk, Mateusz Wacławski, Krzysztof Renner, Oliwier Gasz, Maciej Stachoń, Marius Curos, Łukasz Grzeszczyk, Daniel Paszek, Maciej Niesyto, Jacek Jarnot.

PODLESIANKA II POŁOWA: Oskar Wróbel (Marcel Owsiński) – Dawid Pasieka, Marcin Nawrot, Sebastian Kopeć, Oliwier Gasz, Jakub Roj, Daniel Paszek (Marius Curos), Jacek Jarnot (Mateusz Wacławski) Adam Zając, Jakub Cebulak, Artur Taradaj.