Podlesianka vs GKS Jastrzębie – 0:6

2 września 2013 0 przez Admin

Czarny dzień spotkał piłkarzy Podlasianki w starciu z pretendentem do awansu – GKS-em Jastrzębie. Nasi zawodnicy ponieśli druzgocąca porażkę 6-0 o której musza jak najszybciej zapomnieć. Mecz przez pierwsze 20 minut nie zapowiadał tęgiego lania dla naszych zawodników. Mimo, iż przebieg gry toczył się pod dyktando gospodarzy, nasz zespół bronił się bardzo mądrze, ani razu nie dopuszczając rywali do sytuacji strzeleckich. Niestety katastrofalny błąd indywidualny spowodował, iż w 24 minucie piłka niespodziewanie trafia do Dudzińskiego, który miał przed sobą już tylko bezradnego Bartkiewicza i bez problemu lokuje piłkę w bramce.

Walczyliśmy dalej, lecz tuz przed przerwą kolejny prezent dostają piłkarze GKS-u i szybką kontrą udaje się zdobyć gola „do szatni”.

Wydawało się , iż po przerwie podejmiemy jeszcze walkę, lecz niecałe 2 minuty po wznowieniu gry gospodarze strzelają trzeciego gola, co spowodowało, iż nasza gra zupełnie się rozkleiła, co było wodą na młyn dla dobrze grających zawodników z Jastrzębia. W niedługim czasie dokładają oni 4 i 5 bramkę a w doliczonym czasie gry pogrążają nas i ustalają wynik na 6-0.

Przed zespołem kolejny ciężki wyjazdowym mecz z GTS-em Bojszowy i trzeba szybko „zresetować” głowy zawodników, bo mogli udowodnić, iż mecz z Jastrzebiem był tylko wypadkiem przy pracy.